У Києві правоохоронці встановили особу та затримали зловмисника, який неодноразово повідомляв про замінування приміщення Оболонського районного суду з метою зриву судових засідань.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Києва.

«Впродовж поточного року до правоохоронних органів надійшло сім неправдивих повідомлень про замінування Оболонського районного суду міста Києва, за наслідками яких було зірвано більш ніж 100 судових засідань», — йдеться в повідомленні.

Згідно з даними судової фоноскопічної експертизи, зловмисник здійснив щонайменше 4 неправдивих повідомлення про замінування Оболонського районного суду.

«Ним виявився неодноразово судимий квартирний крадій, стосовно якого Оболонським районним судом міста Києва проводиться розгляд обвинувального акту, і таким чином він намагався відтягнути призначення покарання. Наразі жартівнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності), — додали правоохоронці.

Зловмисник перебуває під вартою. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо:

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile