ENRU

У КМДА анонсували відновлення гарячого водопостачання у 5 районах Києва з 26 червня

У столиці розпочали відновлення газопостачання на Теплоелектроцентраль № 6 (ТЕЦ-6), що забезпечує гарячим водопостачанням житлові масиви Троєщини, частини Оболоні та Подолу.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає Київська міськдержадміністрація.

«Укртрансгаз» зняв обмеження на транспортування газу для ТЕЦ-6, які були введені раніше через несплату за послуги транспортування газу.

«Очікується, що розгортання технологічних процесів займе 2-3 доби, а постачання гарячої води відбудеться з понеділка, 26 червня», — йдеться у повідомленні.

«Між дочірнім підприємством НАК «Нафтогаз» «Укртрансгаз» та ПАТ «Київенерго» досягнуто домовленості у питанні погашення заборгованості за транспортування природного газу. «Київенерго» за рахунок отриманих кредитних коштів від ДП «Енергоринок» розпочало оплату боргу», — повідомив Пантелеєв.

Він додав, що підприємство здійснило першу оплату боргу за транспортування газу в розмірі 20 млн грн.

«Залишок боргу, 41 млн грн, ПАТ «Київенерго» взяло на себе зобов’язання погасити відповідно до графіку. Місто гарантує забезпечити контроль за виконання з боку ПАТ «Київенерго» взятих зобов’язань», — додав Пантелеєв.

Раніше у «Нафтогазі» заявили, що всі роботи для відновлення транспортування газу до ТЕЦ-6 виконані.

Як відомо, на початку червня «Київтрансгаз» повністю зупинив газопостачання столичної ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою (а взимку — опаленням, — ред.) будинки Дарницького, Дніпровського, Подільського, Деснянського й Оболонського районів Києва.

Всього у зоні теплопостачання ТЕЦ-6 знаходиться 3 138 об'єктів, з них — 2 142 житлових будинків, 39 медичних закладів, 164 дитсадків та 670 відомств.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram