Влада Північної Кореї зменшила добовий продуктовий пайок для чоловіків з 576 до 300 грамів на людину. Причиною такого рішення став неврожай у країні.

Про це в інтерв’ю DW заявив глава представництва німецької гуманітарної організації Deutsche Welthungerhilfe у КНДР Ларс Дюєркоп.

За його словами, рекордний для країни неврожай пов’язаний з повінню та сильною спекою. Продуктовий пайок складається із зернових, кукурудзи та картоплі. Обмеження у 300 грамів не розповсюджуються на дітей, жінок та людей похилого віку. Ті, хто мають гроші, можуть купити додаткову їжу на невеликих ринках.

Дюєркоп зазначив, що проблеми в сільському господарстві КНДР також спричиняють міжнародні санкції, які перешкоджають імпорту сільськогосподарської техніки, виробничої сировини і добрив.

«Навіть з імпортом парників ми, як гуманітарна організація, маємо труднощі, оскільки підпірки для парників — це металеві прути, які знаходяться в списку санкцій», — розповів він, додавши, що організація звернулась до ООН із проханням виключити прути зі списку санкцій. Наразі це питання розглядається.

Як зазначає видання, Deutsche Welthungerhilfe є єдиною німецькою неурядовою організацією, що надає гуманітарну допомогу в Північній Кореї.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що КНДР не матиме економічного майбутнього, якщо збереже ядерну зброю.

Поділитись: