У Коломиї на Івано-Франківщині місцева єпархія Української греко-католицької церкви видала капелану Миколі Мединському позасудовий декрет суспенди, згідно з яким він не зможе здійснювати служіння. Причиною цього стало його балотування у Івано-Франківську обласну раду. 

Про це йдеться у тексті документа. 

За декілька днів до цього Мединському вже виносили попередження про «порушення інструкції поведінки священнослужителів» через те, що він повідомив на своїй сторінці у Facebook про балотування у депутати обласної ради від партії «За майбутнє».

Тепер Мединському все ж таки заборонили на три місяці проводити священнослужіння та використовувати будь-які церковні відзнаки.

Сам капелан вважає, що «його ставлять перед вибором», але він все одно обирає служіння церкві. Мединський додав, що «виконає волю ієрархії (не балотуватися в обласну раду — ред.)».

Що там з виборами?

Вони відбудуться одночасно по всій Україні вже 25 жовтня. Виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів. Місцеві вибори в Україні відбудуться за новими умовами голосування й роботи виборчих дільниць через епідемію коронавірусу. Що саме змінилося, як проголосувати не наражаючи себе на небезпеку COVID-19 та що робити, якщо ви вже інфіковані ㅡ читайте тут.

Дивіться також у нашому випуску, що на вас чекає на дільниці.

Поділитись: