Програма новообраного президента Володимира Зеленського на перші 100 днів на його посаді готова на 95%.

Як повідомив в інтерв'ю Liga.net радник Зеленського, екс-міністр фінансів Володимир Данилюк, програма складається з «пріоритетів і шляхів реалізації».

За словами Данилюка, команда Зеленського наразі займається «розробкою плану на перші 100 днів», готовність якого він оцінює в 95%, і формуванням команди.

«У команді достатньо людей без досвіду втілення змін, вони вважають, що можна зробити дуже багато за дуже короткий час. ... Програма 100 днів — це про пріоритети та шляхи реалізації. Наступний крок — відбір сильних людей за цими напрямками», — сказав він.

Данилюк зазначив, що пріоритетами програми Зеленського є боротьба з корупцією, «наведення порядку у судовій системі», реформу СБУ і створення Служби фінансових розслідувань, яка візьме на себе частину функцій СБУ та Національної поліції.

Нагадаємо, під час спілкування з журналістами у парламенті Зеленський запропонував провести його інавгурацію 19 травня. В такому випадку за законом він встигне розпустити Раду, якщо захоче цього і будуть законні підстави.

Водночас сам Зеленський заявив, що про розпуск парламенту говорити зарано.

Кирило Тимошенко, керівник GoodMedia компанії GoodMedia, яка займається усім медійним супроводом кампанії новообраного президента Володимира Зеленського, очікує, що інавгурація Зеленського відбудеться до 27 травня.

Як повідомив раніше сценарист «Слуги народу» Юрій Костюк в інтерв’ю «Українській правді», команда Зеленського під час інавгурації Зеленського планує запровадити «фішечки».

Поділитись: