Новообраний президент України Володимир Зеленський пропонує провести інавгурацію 19 травня.

Про це він заявив журналістам під Верховною Радою, куди прибув для зустрічі з головами фракцій.

«Ми пропонуватимемо 19 травня. Це найголовніше питання, і ми з нього розпочнемо (зустріч — ред.)», — сказав Зеленський.

Та додав, що окрім інавгурації, мають обговорити й інші питання.

«Можуть бути також різні зустрічі, окремі зустрічі. Але спочатку ми домовилися провести цю першу зустріч, і хоча б про щось уже домовитися», — сказав новообраний президент.

Напередодні у Верховній Раді зареєстрували проект постанови, згідно з яким інавгурація може відбутися 19 травня.

Водночас Кирило Тимошенко, керівник GoodMedia компанії GoodMedia, яка займається усім медійним супроводом кампанії новообраного президента Володимира Зеленського, очікує, що інавгурація Зеленського відбудеться до 27 травня.

Нагадаємо:

  • 3 травня офіційні результати виборів президента опублікували у «Голосі України». Відтак упродовж 30 днів з цього дня має відбутися інавгурація новообраного президента. Згідно з законом про вибори президента, новообраний глава держави набуває повноважень з моменту складення присяги на урочистому засіданні Верховної Ради. Після цього ЦВК вручає йому посвідчення президента України. 
  • Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Володимира Зеленського на виборах президента України. Так, за результатами другого туру виборів Зеленський отримав 73,22% голосів виборців (13 541 528 людей), які взяли участь у голосуванні. Його опонент Петро Порошенко набрав 24,45% (4 522 450 людей).
  • Загальна явка у другому турі президентських виборів, який відбувся 21 квітня, склала 18 491 837 виборців (61,37%).
Поділитись: