Світ / США

У Конгресі США проведуть слухання щодо «таємниць навколо відносин Трампа й Путіна»

Світ/США/У Конгресі США проведуть слухання щодо «таємниць навколо відносин Трампа й Путіна»
Зберегти
Вигляд
Палата представників Конгресу США проведе слухання, на яких вивчить питання зустрічей президента США Дональда Трампа з президентом Росії Володимиром Путіном й «таємниці навколо їхніх відносин». Комітет уже опублікував офіційну заяву.

Відомство зазначило, що після кожної зустрічі Трампа й Путіна країні нічого не відомо — «США заслуговують правди, і Комітет іноземних справ має наміри з'ясувати її».

«Ми проведемо слухання, на яких вивчимо таємниці навколо дивних відносин Трампа з Путіним та його прибічниками, а також те, як ці темні зв'язки впливають на нашу національну безпеку», — ідеться в заяві комітету.

Заява комітету з'явилася в один день з публікацією американської газети The Washington Post, яка повідомила про приховування президентом США деталей своїх перемовин з президентом Росії Володимиром Путіним. Сам Трамп це заперечив.

Ще одна американська газета The New York Times повідомила, що після звільненням директора ФБР Джеймса Комі Трампом Бюро почало розслідування щодо того, чи діяв Трамп в інтересах Росії. Сам Трамп заявив, що розслідування проти нього «почали без будь-якої причини».

Пов`язані новини