У Красноярському краї РФ в ніч на 19 жовтня сталося руйнування дамби на золотій копальні, унаслідок чого затопило вагончики з робочими, де могли перебувати до 80 людей.

Про це повідомляє «Дождь».

За останніми даними відомо про 15 загиблих та 13 зниклих безвісти.

У Красноярському краї РФ прорвало дамбу на золотій копальні
Фото:

МНС Росії

Представник екстрених служб повідомив, що руйнування дамби, за попередніми даними, сталося через зношування тіла греблі, передає «РИА Новости».

У Красноярському краї РФ прорвало дамбу на золотій копальні
Фото:

МНС Росії

Слідчий комітет порушив кримінальну справу за ч.3 ст. 216 КК РФ (Порушення правил безпеки при веденні робіт, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб). У регіональному управлінні Слідчого комітету заявили, що розглядають версію прориву ще однієї дамби, яка могла стати причиною прориву вищезазначеної, передає «Интерфакс».

«Є версія, що це не єдина дамба. Вище по річці прорвало ще дамбу, що стало поштовхом для прориву дамби, від якої постраждали люди», — сказала помічниця глави місцевого управління Ольга Шаманська.

В управлінні Ростехнагляду заявили, що дамба, де стався прорив, не була офіційно зареєстрована. Воднчас губернатор Красноярського краю Олександр Ус повідомив, що пошкоджена дамба належить холдингу «Сибзолото».

Поділитись: