Дует Анна-Марія
Фото:

Анна-Марія/Facebook

Фіналісток національного відбору Євробачення-2019 гурт Анна-Марія в ефірі кримськотатарського телеканалу ATR запитали про їхнє ставлення до анексії Криму, посади, на яких нині в Криму працюють батьки, та чи поїхали б учасниці гурту співати в Кремль. Розповідаємо, про що розказали та на які питання не відповіли Анна та Марія Опанасюк, народжені в Сімферополі.

Крим — наш, а наш — це наш з сестрою

Перше запитання про анексований Росією півострів гурту поставив глядач, який не представився — «У мене просте питання, чий Крим?».

Одна з учасниць гурту, Марія Опанасюк, сказала що в них завжди є відповідь на це питання: «Крим наш, він є наш, був і буде, бо це наш дім». На уточнення журналіста, «наш» — це чий, Марія продовжила: «Наш — це наш з сестрою».

Її сестра та напарниця Анна Опанасюк додала: «Ми їдемо додому й проїжджаємо два кордони. Так чий же Крим, якщо ми проїжджаємо два кордони?».

Сестри зазначили, що вони «не політики, а просто люди» і не будуть говорити ті слова, які від них хочуть почути. На запитання, що сталося в Криму у 2014 році Марія сказала: «Сталося те, що там з’явилося два кордони — український та російський», додавши, що всі розумні люди «зроблять висновки самі».

«Крим залишився Кримом, там те ж саме море»

Марія Опанасюк сказала, що після анексії Крим залишився Кримом, бо там «те ж саме море, ті ж самі гори, те ж саме повітря, от ми приїжджаємо….».

А її сестра одразу додала, що на її думку, «Україна просто втратила Крим».

На пряме питання, чи відбулася окупація Криму Росією гурт сказав, що не буде відповідати, повторно нагадавши, що вони «не є політиками».

А якщо запросять у Кремль?

Анна Опанасюк чітко заявила, що на запрошення співати в Кремлі перед президентом РФ Путіним вони відповіли б негативно — «тому що це наша позиція, ми можемо її не пояснювати, але ми не поїдемо». Її сестра Марія додала, що мовляв у Кремлівській залі не дуже гарна акустика.

Ми живемо в Києві, батьки — у Сімферополі

Сестри розповіли, що батьки нині живуть в анексованому Сімферополі: батько — суддя у відставці (вийшов на пенсію приблизно у 2016 році), а мати працює заступницею голови так званої Ради міністрів Криму. І, як зазначено на сайті так званої влади — нагороджена медаллю Міністерства оборони Росії «За повернення Криму».

Сестри вказали, що батьки люблять Крим та працюють на добробут людей, які живуть у Криму.

«На Євробаченні беремо участь ми, а не наші батьки», — сказали сестри та додали, що не говорять з ними про політику.

Анна також зазначила, що необхідно за декілька років подивитися, на те, що «трапилося з Кримом, Донбасом» і робити якісь висновки, мовляв поки що їх робити зарано.

«Можливо, хтось може зараз розкласти по полицях усе, ми зараз це зробити не можемо», — сказала Анна.

Дует Анна-Марія вийшов до фіналу Національного відбору Євробачення-2019 разом з Freedom Jazz та Kazka.

Нагадаємо, в першому півфіналі перемогли MARUV, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

Нагадаємо, у вересні Ізраїль остаточно обрав місто-переможця, яке прийматиме 64-е Євробачення — ним стане Тель-Авів. Спочатку влада Ізраїлю заявила, що проводитиме Євробачення в Єрусалимі.

Перемогу у фіналі Євробачення-2018 здобула представниця Ізраїлю Netta.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Netta: що варто знати про переможницю Євробачення-2019

Поділитись: