У Криму попрощалися з померлим трирічним сином політв’язня Сулейманова
Фото:

«Кримська солідарність»

В анексованому Криму в селі Строганівка Сімферопольського району попрощалися з померлим трирічним Мусою Сулеймановим — сином кримського політв’язня Руслана Сулейманова. На похорони зібралися кілька сотень людей.

Прощання з хлопчиком транслювала правозахисна група «Кримська солідарність».

Батько дитини, Руслан Сулейманов, на похоронах не присутній. Він перебуває у СІЗО після того, як 28 березня так званий «суд» в Сімферополі звинуватив його у причетності до забороненої в Росії організації «Хізб ут-Тахрір».

Напередодні президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з Путіним 26 липня порушив питання звільнення Руслана Сулейманова у зв’язку з трагічною загибеллю його трирічного сина.

Муса Сулейманов
Фото:

«Кримська солідарність»

Нагадаємо, 26 липня в анексованому Криму після трьох днів пошуків знайшли мертвим трирічного Мусу Сулейманова. Батько Муси Руслан Сулейманов є фігурантом другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір».

Дитину виявили в каналізаційній ямі. Судмедексперти заявили, що хлопчик помер через затоплення. Слідів насильницької смерті на його тілі не виявили.

«Хізб ут-Тахрір» — міжнародна ісламська політична партія, яка публічно та вільно діє в країнах Європи та в США. Російський правозахисний центр «Меморіал» визнав політв'язнями 24 ув'язнених фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» і вимагає звільнити їх.

Поділитись: