Усі п'ять котелень в Кривому Розі Днапропетровської області запрацювали.

«Сьогодні вночі було запущено останню Котельню № 5 АТ «Криворізька теплоцентраль», до якої було обмежено постачання газу. Нарешті проблема вирішена та мешканці Довгинцівського району протягом доби відчують тепло у своїх оселях. Постачання газу здійснюється на всі об'єкти», — йдеться у повідомленні.

Також у прес-службі зазначили, що нині працюють всі котельні міста та виходять на номінальний режим.

Однак, мешканці Кривого Рогу повідомили, що станом на 14:05 батареї в їхніх оселях ще холодні.

Нагадаємо, з 12 листопада частина населення Кривого Рогу залишилися без теплопостачання. У частині шкіл і дитсадків оголосили вимушені канікули.

У міській раді заявили, що канікули запровадили у закладах, які опалюються котельнями держпідприємства Криворізька теплоцентраль, і назвали це «вимушеним кроком».

Також 12 листопада у Кривому Розі люди влаштували акцію під управлінням «Криворіжгазу» із вимогою включити опалення. Вони принесли під будівлю шини і підпалили їх.

«Будівля «Криворіжгазу» захоплена невідомими людьми. В заручниках утримуються співробітники підприємства, які вели з ними переговори. Компанія не може гарантувати безпечне газопостачання міста... Незаконно були відкриті засувки та запущено п’ять котелень з шести. Система газопостачання розбалансована», — заявили у компанії.

У «Криворіжгазі» заявили, що Нафтогаз відмовляється подавати газ на підприємство через борги за попередні періоди.

Зі свого боку Нафтогаз звинуватив облгаз, який контролює український олігарх Дмитро Фірташ, у зриві опалювального сезону в Кривому Розі.

Через відсутність опалення поліція відкрила кримінальне провадження.

 

Поділитись: