Суд в анексованому Севастополі засудив фігуранта справи «українських диверсантів» Дмитра Штиблікова до п'яти років ув'язнення і штрафу у 200 тисяч рублів

Суд в анексованому Севастополі засудив фігуранта справи «українських диверсантів» Дмитра Штиблікова до п’яти років ув’язнення і штрафу у 200 тисяч рублів.

Про це повідомляє «Интерфакс».

У призначений Штиблікову термін зарахували той час, який він був під вартою під час слідства. Таким чином йому залишилося відбути 4 роки покарання.

«Справу розглянули в особливому порядку, Штибліков визнав провину за всіма пунктами звинувачення», — заявив представник Севастопольського міського суду.

Дмитро Штибліков — колишній український військовий моряк, він давно був у відставці й працював в аналітичному центрі «Номос».

10 листопада 2016 року російська ФСБ в анексованому Криму заявила про затримання в Севастополі «групи диверсантів Головного управління розвідки Міноборони України». Троє затриманих — Дмитро Штибліков, Олексій Бесарабов та Володимир Дудка.

Під час затримання Штиблікова, силовики ФСБ демонстрували іграшкову «зброю» — знаряддя для гри в страйкбол — як докази того, що він диверсант.

Україна одразу ж офіційно спростувала будь-яку диверсійну діяльність на території півострова.

У травні 2017 року Штиблікова примусили відмовитися від незалежних адвокатів і вмовили піти на угоду зі «слідством».

ЧИТАЙТЕ: П’ять проколів ФСБ у ще одній «справі українських диверсантів».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: