УКРАЇНА

У Криму обвинувачення назвало Чийгоза «організатором масових заворушень»

25 грудня, 2017 16:49
УКРАЇНА/У Криму обвинувачення назвало Чийгоза «організатором масових заворушень»
Зберегти
Вигляд
В анексованому Криму на засіданні підконтрольного Кремлю Центрального районного суду 25 грудня у «справі 26 лютого» прокурор оголосив нову редакцію обвинувального висновку.

В анексованому Криму на засіданні підконтрольного Кремлю Центрального районного суду 25 грудня у «справі 26 лютого» прокурор оголосив нову редакцію обвинувального висновку.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Зазначається, що у документі йдеться про те, що заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз є «організатором масових заворушень» під Верховною Радою Криму.

Згідно з озвученими даними обвинувального висновку, підсудні Алі Асанов, Мустафа Дегерменджі, Ескендер Емірвалієв, Талят Юнусов і Ескендер Кантеміров, підкоряючись «вимогам, які передавало керівництво Меджлісу, грубо порушували громадський порядок, супроводжуючи свої дії насильством».

Наступне засідання у «справі 26 лютого» заплановано на 11 січня 2018 року.

У 2015 році почався суд над групою кримськотатарських активістів за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України біля стін будівлі Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Їх звинувачують в участі в масових заворушеннях.

ДИВІТЬСЯ: «Ми вдома» — кримські політв'язні Умеров і Чийгоз повернулись до України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

25 жовтня представників Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, засуджених в окупованому Криму, видали турецькій стороні.

27 жовтня Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз повернулися в Україну

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Воля для Умерова і Чийгоза: як звільняли кримських політв'язнів

Пов`язані новини