УКРАЇНА

У Криму штраф у 5 тисяч доларів за проукраїнські пости сплатили монетами по 10 рублів

15 вересня, 2017 14:53
УКРАЇНА/У Криму штраф у 5 тисяч доларів за проукраїнські пости сплатили монетами по 10 рублів
Зберегти
Вигляд
У анексованому Криму заплатили штраф 300 тисяч рублів (близько 5 тисяч доларів), призначений судом Заремі Умеровій за проукраїнські пости у соцмережах, монетами по 10 рублів.

У анексованому Криму заплатили штраф 300 тисяч рублів (близько 5 тисяч доларів), призначений судом Заремі Умеровій за проукраїнські пости у соцмережах, монетами по 10 рублів.

Гроші були зібрані у межах ініціативи «Кримська солідарність». Відповідні фото розмістила заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джеппар. 

Вага «штрафу» склала 140 кілограмів, зазначила активістка Айше Умерова. Щоб доставити гроші для оплати, треба було кілька чоловік.

Жительку Бахчисарайського району Зарему Умерову засудили за проукраїнські пости в інтернеті. Відповідно до статті, за якою проходила справа Зареми, їй загрожувало позбавлення волі на строк до 10 років.

2 серпня активісти громадської організації «Кримська солідарність» оголосили збір коштів під назвою «Кримський марафон».

Ця ініціатива створена у відповідь на призначені підконтрольним Кремлю «судом» штрафи свідкам обшуків в Криму.

В рамках «Кримського марафону» активістам вдалося зібрати 826 тисяч 130 рублів тільки по Криму.

Крім сплати штрафу Зареми, ця сума піде на погашення штрафів Наріману Мемедемінову (200 тисяч рублів), Серверу Караметову (10 тис.), Володимиру Балуху (10 тис.), Осману і Емілю Біляловим (150 тис.).

У політв’язня Балуха у СІЗО почалися проблеми з серцем. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вiн живе пiд українським прапором у Криму. Iсторiя Володимира Балуха.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини