УКРАЇНА

У Криму в день «виборів» хочуть зняти документальний фільм про анексію

8 березня, 2018 19:38
УКРАЇНА/У Криму в день «виборів» хочуть зняти документальний фільм про анексію
Зберегти
Вигляд
В анексованому Севастополі у день «виборів» президента Росії хочуть зняти документальний фільм про анексію Кримського півострова.

В анексованому Севастополі у день «виборів» президента Росії хочуть зняти документальний фільм про анексію Кримського півострова.

Фільм планують знімати поблизу виборчих дільниць, повідомляє російське агенство «Інтерфакс».

«Документальний фільм за спогадами севастопольців знімуть на 135 камер молоді оператори-волонтери. Зйомка пройде на спеціальних майданчиках поруч з виборчими дільницями міста», — йдеться у повідомленні.

Так званий проект «Летопись Русской весны​» вигадав Олексій Крянге, він хоче залучити до зйомок близько 600 студентів у анексованому Севастополі.

Повідомляється, що 18 березня поруч з «виборчими» дільницями у місті встановлять спеціальні точки, де мешканці зможуть поділитися на камеру «спогадами» про події анексії Криму у 2014 році. З цих кадрів будуть монтувати фільм.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. Росія також заявила, що планує провести вибори в анексованому Криму.

Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не дозволити Росії провести вибори у Криму. У МЗС України попередили, що проти причетних до виборів президента РФ у Криму застосують санкції.

У російських виборах мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський та журналістка Ксенія Собчак.

Пов`язані новини