Верховна Рада закликала міжнародну спільноту вжити заходів щодо проведення виборів президента Росії на території анексованих  Автономної Республіки Крим та Севастополя.

Верховна Рада закликала міжнародну спільноту вжити заходів щодо проведення виборів президента Росії на території анексованих  Автономної Республіки Крим та Севастополя.

За постанову проголосували 255 депутатів при кворумі 226.

Проект постанови авторства голови фракції «Народний фронт»  Максима Бурбака був ухвалений з урахуванням пропозицій комітету ВР у закордонних справах.

«Верховна Рада України звертається із закликом: вжити всіх можливих заходів, щоб застерегти органи влади Російської Федерації та окупаційну адміністрацію від проведення виборів президента Російської Федерації на тимчасово окупованій території України – Автономній Республіці Крим та місті Севастополі», — йдеться у зверненні парламенту до міжнародної спільноти.

У зверненні парламент закликає у разі проведення голосування засудити його, та не направляти до регіону спостерігачів, у тому числі у складі міжнародних місій, а також відзначити у висновках спостережних місій, в тому числі направлених під егідою ПА ОБСЄ, факт нелегітимного голосування у Криму, що «суттєво спотворює результати голосування в цілому в Російській Федерації».

Раніше у російському Центрвиборчкомі заявили, що вибори президента РФ в анексованому Криму відбудуться «у штатному режимі» попри заявлений Україною протест

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України заявило, що усі залучені до виборів президента РФ у Криму повинні бути під санкціями.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українці в Криму будуть учасниками злочинів, якщо голосуватимуть на виборах президента РФ — член Меджлісу.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму.

У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

Україна заявила, що ставитиме питання на міжнародному рівні про незаконність виборів президента РФ у Криму.

У лютому 2018-го року Комітет виборців України заявив, що організаторів виборів президента РФ у Криму мають притягнути до відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Геї, вояки НАТО й молитви за Путіна: як у Росії закликають прийти на президентські вибори.

Поділитись: