УКРАЇНА

У квітні уряд заплатив $127 млн на обслуговування державного боргу

4 травня, 2018 11:28
УКРАЇНА/У квітні уряд заплатив $127 млн на обслуговування державного боргу
Зберегти
Вигляд
У квітні 2018 року Кабінет міністрів України сплатив 127,4 мільйони доларів на обслуговування державного боргу.

У квітні 2018 року Кабінет міністрів України сплатив 127,4 мільйони доларів на обслуговування державного боргу.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Незважаючи на це, міжнародні резерви України зросли на 229 мільйонів доларів, або на 1,3% та станом на початок травня 2018 року склали 18,42 мільярди доларів.

Також на обсяг міжнародних резервів України вплинула переоцінка фінансових інструментів, які перебували у власності НБУ (за рахунок зміни валютного курсу) на суму 59,2 мільйони доларів.

Напередодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що протягом наступних 4 років Україна має заплатити 27 мільярдів доларів на обслуговування державного боргу.

Раніше в НБУ повідомляли, що до 2019 року Україні необхідно виплатити 12,8 мільярдів доларів боргів. Крім цього, у березні там витратили майже 1,5 мільярда доларів на обслуговування держборгу.

Нагадаємо, що на початку року борг України перед МВФ становив 12 млрд доларів.

Раніше повідомлялось, що НБУ змінив підхід до торгівлі валютою на міжбанківському ринку. Так, на центральному банку вирішили поступово відмовитись від проведення валютних аукціонів.

Також в НБУ відмовили білоруському банку у придбанні «дочки» російського «Сбербанку» в Україні.

30 березня НБУ змінив підхід до регулювання валютних операцій на міжбанківському ринку та збільшив ліміти на купівлю-продаж валюти банками вдвічі.

Також власник ліквідованих банків анонсував, що звернеться до Кабміну щодо реструктуризації заборгованості перед Нацбанком.

Пов`язані новини