У Києві 75 мостів перебувають в передаварійному стані, водночас ремонт одного з них — Шулявського — коштуватиме мільярд гривень.

У Києві 75 мостів перебувають в передаварійному стані, водночас ремонт одного з них — Шулявського — коштуватиме мільярд гривень.

Про це в інтерв’ю «Новое время» повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«Зробили обстеження: 75 мостів перебувають в передаварійному стані. Можете собі уявити? Один - понад один мільярд, а 75? Скільки грошей потрібно вкладати тільки в мости! Ще понад мільярд гривень потрібно на ремонт колектора, без якого існування Києва неможливе», — сказав Кличко.

За його словами, для повного ремонту інфраструктури столиці необхідні сотні мільярдів гривень, який на сьогодні немає в бюджеті міста.

Кличко також додав, що в Києві з 1667 кілометрів доріг вже третина — відремонтовані.

«Якщо в 2018-му відремонтуємо ще 300 км, майже половина доріг, що є в Києві, буде відповідати європейським стандартам. Це нові покриття і доріжки, тротуари та освітлення. І кияни вже це бачать», — сказав він.

Увечері 27 лютого 2017 року в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу.  Як повідомили в «Київавтодорі», причинами обвалу мосту є пожежі, які сталися раніше біля шляхопроводу чи під ним, а також корозія бетону. Як заявив тоді міський голова, аварійним міст визнаний не був, однак були зафіксовані порушення правил експлуатації.

За повідомленням голови Інституту комплексного проектування об’єктів будівництва, розв’язку на Шулявці відремонтують протягом 2 років.

Пізніше у Київській міськадміністрації в межах вирішення проблеми Шулявського шляхопроводу обрали 3 проекти його реконструкції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна домовилася з Китаєм щодо ремонту Шулявського моста

Головний інженер комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхотранспортних споруд» Олександр Здольник повідомив, що в Києві на Шулявському мосту після ремонту з’являться велодоріжки та ліфти.

Журналісти заявили, що конкурс на реконструкцію Шулявського мосту розіграли між собою дві фірми, пов’язані з народним депутатом з групи «Воля народу» Максимом Микитасем. Раніше журналісти дізналися, що очільник Києва Віталій Кличко літав разом з Микитасем на приватному літаку депутата.

Влада Києва відреагувала на розслідування «Схем» про реконструкцію Шулявського мосту.

Поділитись: