УКРАЇНА

У Києві напали на суддю у справах Майдану

15 вересня, 2018 11:33
УКРАЇНА/У Києві напали на суддю у справах Майдану
Зберегти
Вигляд
lead
Увечері 14 вересня в Києві невідомий напав та побив суддю Святошинського районного суду Сергія Дячука, який зокрема слухає справу про розстріл 48 мітингувальників на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року під час Революції Гідності.

Увечері 14 вересня в Києві невідомий напав та побив суддю Святошинського районного суду Сергія Дячука, який зокрема слухає справу про розстріл 48 мітингувальників на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року під час Революції Гідності.

Про це повідомляє прес-служба Ради суддів України.

Зазначається, що суддю госпіталізували до однієї зі столичних лікарень. Нападника правоохоронцям затримати не вдалося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Навіть той, хто пройшов усі кола пекла — чи отримав він право вбивати?» — суддя Дячук у справі про розстріли на Інститутській

«На місті злочину працювала поліція, а інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 296 (хуліганство) частина 4 (дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень)», — йдеться у повідомленні.

Сам постраждалий попередньо пов’язує напад із професійною діяльністю, бо під час нападу зловмисник погрожував йому, а його вислови «повторюють риторику людей, які невдоволені тими рішеннями, які судді ухвалюють, та закликають до розправи над суддями».

15 вересня повідомлялося, що правоохоронці затримали нападника на суддю Дячука. Ним виявився охоронець автостоянки, розташованої біля будинку потерпілого.

Зазначимо, що Дячук є головуючим суддею у справі про розстріл 48 мітингувальників на вулиці Інститутській в Києві 20 лютого 2014 року. На лаві підсудних — п’ятеро екс-працівників київського батальйону «Беркут».

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

25 червня повідомлялося, що у справах Майдану до суду направлені 255 обвинувальних актів

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Останні 3 вбивства на Інститутській у відеореконструкції

Пов`язані новини