УКРАЇНА

У Києві сотні людей вийшли на «марш за майбутнє»

4 лютого, 2018 19:01
УКРАЇНА/У Києві сотні людей вийшли на «марш за майбутнє»
Зберегти
Вигляд
lead
У Києві розпочався «марш за майбутнє», який напередодні анонсував лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі.

У Києві розпочався «марш за майбутнє», який напередодні анонсував лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі.

У парку Шевченка зібралося близько тисячі прихильників Саакашвілі із плакатами: «Імпічмент президенту Порошенку». Після того, як колона рушила, по дорозі приєднувались ще люди.

Правоохоронці кажуть, що загалом учасників акції близько 7 тисяч.

Хода запланована від парку Шевченка до Майдану Незалежності по вулиці Володимирській. На Європейській площі в учасників акції запланований мітинг-віче.

Прихильники Саакашвілі виступають також проти генерального прокурора Юрія Луценка Фото: Олександра Чернова/Громадське

«Ми... висували дуже прості вимоги — ухвалити закон про імпічмент, створити антикорупційний суд, прийняти новий закон про вибори та скасувати депутатську недоторканність. Натомість ми отримали політичний терор та репресії, арешти, переслідування і сфабриковані кримінальні справи», — зазначено у повідомленні, яке розміщено на сторінці Саакашвілі у Facebook.

Учасники «маршу за імпічмент» тримають прапори та плакати з лозунгами Фото: Олександра Чернова/Громадське

Саакашвілі заявив, що учасники маршу сформували групу на автомобілях, яка «поїде до дому Порошенка, аби передати запрошення на марш 18 лютого». На тому марші Саакашвілі з прихильниками планує вимагати імпічменту президента.

Попередній «марш за імпічмент» відбувся 17 грудня. Того разу під Жовтневим палацом у Києві сталися сутички учасників акції з правоохоронцями.

Пов`язані новини