У Києві за кілька днів до проведення ЛГБТ-маршу з'явились білборди та наліпки із закликом підтримати марш нібито від імені лідера ОУН Миколи Коханівського.

У Києві за кілька днів до проведення ЛГБТ-маршу з'явились білборди та наліпки із закликом підтримати марш нібито від імені лідера добровольчого руху ОУН  Миколи Коханівського.

Про це у Facebook повідомив лідер KyivPride, організатор «Маршу рівності» у Києві Зорян Кісь.

«KyivPride не має стосунку до поширення цієї «інформації». Я розглядаю це як провокацію, спрямовану на ескалацію протистояння в столиці й зростання соціальної напруги в Україні», — написав він.

На банерах зображений Коханівський, який обіймає колишнього бійця батальйону ОУН, голову громадської організації «Чорний комітет» Богдана Тицького. 

Тицький, коментуючи ці наліпки, заявив, що ніякого відношення до анонсованої події не має.

У коментарі Громадському лідер ОУН Микола Коханівський повідомив, що немає жодного відношення до даних наліпок і назвав це «провокацією».

Організатор ЛГБТ-маршу Зорян Кісь повідомив Громадському, що він та Богдан Тицький «домовились разом з'ясувати, хто здійснив ці провокації».

Нагадаємо, 13 червня у Києві відбулася церемонія відкриття «Київпрайду» на підтримку ЛГБТ. 

Як анонсувалось раніше, цьогорічні заходи «Київпрайду» проходитимуть у столиці 9-18 червня, а «Марш рівності» — відбудеться 18 червня.

Очікується, що він буде найбільшою подією  ЛГБТ-спільноти в Україні цього року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: