У статутному капіталі новоствореного комунального підприємства Київтеплоенерго, на балансі якого перебувають тепломережі столиці, не достатньо грошей для здійснення підготовки до опалювального сезону.

У статутному капіталі новоствореного комунального підприємства Київтеплоенерго, на балансі якого перебувають тепломережі столиці, не достатньо грошей для здійснення підготовки до опалювального сезону.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, передає прес-служба КМДА.

Напередодні Київрада не підтримала збільшення статутного капіталу Київтеплоенерго з 1,2 до 2 мільярдів гривень.

«Підприємство розпочало роботу вже після завершення опалювального сезону, тобто коштів за опалення вони не отримують, а значить необхідних фінансових обсягів для якісної підготовки міста до зими катастрофічно не вистачає», — повідомив Пантелеєв.

Він також зазначив, що аварійність тепломереж столиці складає 80%, а для вчасної та ефективної ліквідації аварій необхідно закупити техніку та обладнання, на що не вистачає фінансування.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовляються ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

19 липня стало відомо, що теплопостачальна компанія «Київенерго», яка належить Рінату Ахметову, збирається оскаржити рішення суду, у якому відмовили передати її боргові зобов’язання перед Нафтогазом комунальній компанії Київтеплоенерго.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Нафтогаз, у свою чергу, заявив, що постачатиме газ Київтеплоенерго після вирішення питання із заборгованістю.

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile