Життя

У Китаї заборонили продаж криптовалюти

15 вересня, 2017 18:23
Життя/У Китаї заборонили продаж криптовалюти
Зберегти
Вигляд
Усі криптовалютні обмінні майданчики, зареєстровані в Пекіні, мають припинити торговельні операції до завершення 15 вересня.

Усі криптовалютні обмінні майданчики, зареєстровані в Пекіні, мають припинити торговельні операції до завершення 15 вересня.

Про це йдеться в документі пекінської філії комітету з контролю за фінансовими ризиками, повідомляє Caixin.

Закриття пов'язане з посиленням регулювання в Китаї операцій з токенами цінних паперів.

Зареєстровані в Пекіні біржі також повинні припинити реєстрацію нових користувачів, а також надати детальний план виведення коштів користувачів до 18:00 за пекінським часом 20 вересня.

Раніше повідомлялося, останніми днями Bitcoin продовжує дешевшати після оголошення про заборону криптовалютних бірж китайськими регуляторами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖBitcoin та Blockchain: що це таке і як працює в Україні та світі

Нагадаємо, у Києві встановили 6 автоматів з продажу криптовалюти.

31 серпня Рада фінансової стабільності обговорила статус криптовалюти в Україні і дійшла висновку, що треба прийняти окремий законопроект, який визначить статус біткоінів та інших криптовалют. Наразі ж віtcoin не має визначеного правового статусу в Україні.

У травні цього року в Україні відкрили перший bitcoin-автомат. Автомат цифрової валюти, яка створена і працює в мережі інтернет, розташований в одному з торговельних центрів Одеси.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# криптовалюта
Пов`язані новини