Війна

У лікарні Харкова помер поранений у зоні бойових дій морський піхотинець

3 липня, 2018 12:33
Війна/У лікарні Харкова помер поранений у зоні бойових дій морський піхотинець
Зберегти
Вигляд
У лікарні військово-медичного Клінічного центру Північного регіону у Харкові 2 липня помер морський піхотинець матрос Федоров Едуард Юрійович.

У лікарні військово-медичного Клінічного центру Північного регіону у Харкові 2 липня помер морський піхотинець матрос Федоров Едуард Юрійович. 

Про це повідомляє прес-служба Військово-морських сил Збройних сил України у Facebook. 

Федоров дістав поранення під час обстрілу 27 червня. Лікарі п’ять діб боролися його життя, однак увечері 2 липня він помер.

Командування Військово-Морських СИЛ ЗСУ та 36-а окрема бригада морської піхоти висловило співчуття рідним і близьким загиблого.

Нагадаємо, 27 червня у зоні бойових дій на Донбасі загинули троє військових, ще троє дістали поранення.

27 червня Тристороння контактна група з питань врегулювання ситуації на Донбасі за участі представників самоназваних «ДНР» та «ЛНР» ухвалила новий режим тиші з 1 липня.

Пвідомлялося, що бойовики самоназваної «ДНР» заявили про готовність дотримуватися режиму тиші на Донбасі, який має розпочатися з 1 липня.

Українська сторона СЦКК заявила, що у перші години після встановлення «хлібного перемир’я» бойовики обстріляли житлові квартали Зайцевого на Донеччині із мінометів калібром 120 мм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:  хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Пов`язані новини