В українських медичних установах залишається 46 з 73 заручників, звільнених з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

В українських медичних установах залишається 46 з 73 заручників, звільнених з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Про це на брифінгу заявила керівниця Офісу уповноваженого президента з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Наталія Зарицька, передає «Інтерфакс-Україна».

«Станом на сьогодні, 46 осіб, як військових, так і цивільних, звільнених після вимушеної ізоляції продовжують перебувати в медичних установах», — сказала вона на брифінгу.

Зарецька зазначила, що ці люди проходять лікування та комплекс постізоляційного розвантаження — спеціальних заходів для тих, хто піддавався вимушеній ізоляції.

За її словами, 9 осіб проходять лікування в регіонах, інші — у Києві.

27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

Україна не передавала засуджених за вбивства, повідомила омбудсмен Валерія Лутковська. Уповноважена також зазначила, що повний обмін заручників «всіх на всіх» відбудеться після завершення війни на Донбасі. 

ДИВІТЬСЯ: «Про це треба забути, бо може поїхати дах» — звільнений з полону бойовиків Олександр Олійник.

Поділитись: