Влада району Кемден у Лондоні евакуює мешканців понад 800 квартир у п’яти багатоповерхівках через міркування безпеки, адже будинки можуть буди обшиті таким самим облицювальним матеріалом, як і Гренфелл-тауер, яка згоріла

Влада району Кемден у Лондоні евакуює мешканців понад 800 квартир у п’яти багатоповерхівках через міркування безпеки, адже будинки можуть буди обшиті таким самим облицювальним матеріалом, як і Гренфелл-тауер, яка згоріла.

Про це повідомляє ВВС.

Спочатку рішення було ухвалене стосовно однієї багатоповерхівки, однак потім визначили, що цього потребують п’ять будинків району.

В окрузі кажуть, що у будинках проводитимуть роботи з видалення зовнішньої частини стін.

«Ми сповнені рішучості забезпечити жителям безпечне життя, і ми обіцяли їм, що будемо працювати з ними і дятимемо швидко, будемо відкритими і прозорими», — повідомила лідерка ради району Джорджія Гулд.

Нагадаємо, в ніч на 14 червня у західній частині Лондона сталася масштабна пожежа багатоповерхівки, до гасіння якої долучено близько 200 пожежників.

За останніми даними, 79 людей вважаються зниклими безвісти внаслідок пожежі у багатоповерхівці. Офіційно підтверджена кількість загиблих — 30 людей.

16 червня у Лондоні провели акції із закликом до влади повідомити дані щодо зниклих безвісти та загиблих внаслідок пожежі, а також її причин.

Пізніше поліція заявила, що причиною пожежі у багатоповерхівці Лондона став холодильник.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Наймасштабніші пожежі у житлових висотках у світі: Шанхай, Дубай, Баку, Грозний, Тегеран і Лондон

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: