Війна

У Vodafone спростували заяви бойовиків про обстріли ремонтників на Луганщині

19 січня, 2018 15:16
Війна/У Vodafone спростували заяви бойовиків про обстріли ремонтників на Луганщині
Зберегти
Вигляд
У компанії Vodafone не підтвердили інформацію про те, що біля населеного пункту Весела Гора біля міста Щастя в Луганській області обстріляли ремонтну бригаду компанії, яка відновлює кабельні мережі.

У компанії Vodafone не підтвердили інформацію про те, що біля населеного пункту Весела Гора в районі міста Щастя у Луганській області обстріляли ремонтну бригаду компанії, яка відновлює кабельні мережі.

Про обстріли ремонтної бригади 18 січня повідомили сепаратистські сайти: нібито військові Збройних Сил обстріляли їх з мінометів 82-калібру.

Скріншот з ресурсу підконтрольного бойовикам ЗМІ

Водночас у штабі АТО повідомили про обстріли з боку бойовиків 18 січня на Луганському напрямку поблизу міста Щастя з 82-мм мінометів по позиціях військових Збройних Сил.

Прес-секретарка Vodafone Вікторія Рубан повідомила Громадському, що ремонт триває.

«Я нічого такого не чула, 15 хвилин тому спілкувалася з нашим співробітником, каже, що ремонт зараз триває. Ремонт затягнувся, ми планували, що встигнемо за два дні, але в нас дуже обмежений час на ремонт. Пускають лише до 14:00 години, бо потім небезпечно і темніє. До того ж погодні умови затягують процес», — сказала вона.

Щодо пошкоджених кабелів мобільного зв’язку в так званій «сірій зоні» Донецької області поблизу окупованої Оленівки, то туди, за словами прес-секретарки Vodafone, ремонтників не пустять, бо «немає гарантій безпеки і найближчим часом вони навряд чи будуть».

Проте у компанії зазначають, що якщо вийде поремонтувати магістральну лінію у Луганській області, то це дозволить поновити зв’язок користувачам як у Луганській, так і у Донецькій областях.

13 січня повідомлялося, що на окупованій частині Донецької області кілька діб відсутній мобільний зв’язок від оператора Vodafone. Водночас у самоназваній «ДНР» заявили про перебої зі зв’язком в окупаційного оператора «Фенікс».

Згодом оператор зв’язку Vodafone звернувся до Донецької обласної адміністрації, місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації задля дозволу на ремонт пошкоджених ліній зв’язку у Донецькій області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Абонент недоступний: чому не працює мобільний зв’язок у Донецьку та Луганську

Пов`язані новини