У Лук'янівському слідчому ізоляторі у Києві спалах кору, у закладі введено карантин у спеціальних камерах. Про це повідомляє агентство «Укрінформ» з посиланням на джерело.

Зазначається, що спалах кору зареєстровано з 14 січня серед осіб, узятих під варту та засуджених в СІЗО.

«Станом на 15 січня захворіли 7 осіб, які розміщуються в будівлі для засуджених. Ураженість — 0, 9% від числа населення, що проживає в даній будівлі. Контактних осіб - 71», — повідомив співрозмовник.

Він зазначив, що для запобігання розповсюдженню кору було створено комісію з інфекційного контролю. Також було введено в дію план щодо попередження розповсюдження захворювання серед осіб, узятих під варту, засуджених та працівників СІЗО. Крім того, було створено ізолятор для хворих.

«Виявлених хворих ми негайно ізолювали в камери, які відведені під карантин, встановили посилене медичне спостереження за контактними особами на 21 добу...», — додав співрозмовник.

За його словами, у СІЗО ввели також режимно-обмежувальні заходи, зокрема максимально обмежили спілкування засуджених з особами, у яких виявлено кір.

Раніше повідомлялось, що у селі Шевченкове Одеської області в усіх навчальних закладах запровадили карантин через кір. Кількість хворих на кір дітей за два дні зросла з 14 до 48.

Загалом з початку 2019 року станом на 16 січня на кір захворіли понад 5 тисяч українців. У 2018 році на кір захворіли понад 54 тисячі українців

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Спалах кору: симптоми, профілактика, лікування

За даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), кількість фальшивих довідок про вакцинацію в Україні становить близько 30%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кір в Україні: чому батьки виступають проти щеплень і як з цим бореться МОЗ

Поділитись: