УКРАЇНА

У Львові радикали влаштували «коридор ганьби» перед концертом Ірини Білик

7 березня, 2018 01:06
УКРАЇНА/У Львові радикали влаштували «коридор ганьби» перед концертом Ірини Білик
Зберегти
Вигляд
Близько сотні учасників радикальних організацій, серед яких представники «Добровольчого руху ОУН», «Спротив Романа Шухевича» та «Дух нації», зібралися на площі перед Львівським театром опери і балету, де 6 березня на 19:00 запланований концерт Ірини Білик.

Близько сотні учасників радикальних організацій, серед яких представники «Добровольчого руху ОУН», «Спротив Романа Шухевича» та «Дух нації», зібралися на площі перед Львівським театром опери і балету, де 6 березня на 19:00 запланований концерт Ірини Білик. Тимчасово радикали блокували вхід до театру, згодом концерт відбувся.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Спочатку учасники акції не мали наміру перешкоджати проведенню концерту.

Вони влаштували перед входом до театру так званий «коридор ганьби» — вистелили прохід до театру фотографіями з війни. Цим входом мали потрапити до театру відвідувачі концерту.

Однак згодом продюсер Ірини Білик — Олег Збаращук —спровокував активістів, коли став на один із плакатів, які були розкладені перед входом. Відтак радикали вирішили блокувати вхід до театру та не пускати шанувальників Білик.

Концерт затягнувся майже на півгодини, але організатори вирішили не скасовувати подію.

Як згодом повідомив учасник акції біля Львівської опери Юліан Радик, «Ірини Білик визнала Росію агресором, тож їй дозволили розпочати виступ».

Нагадаємо, влітку минулого року в Одесі відбувся виступ української співачки Ірини Білик попри повідомлення поліції про його скасування.

Через це біля ресторану, у якому виступала Білик, зібралися бойкотувальники, в результаті відбулись між ними і правоохоронцями відбулись сутички.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеський прецедент: як активісти «вчать» поп-зірок любити Україну

Пов`язані новини