У Мадриді в суботу, 28 жовтня, відбулась масштабна маніфестація на підтримку єдності країни і дій іспанської влади проти Каталонії.

У Мадриді в суботу, 28 жовтня, відбулась масштабна маніфестація на підтримку єдності країни і дій іспанської влади проти Каталонії.

Про це повідомляє Euronews.

Люди несли прапори Іспанії і скандували гасла: «Іспанія не здається!» «Це державний переворот!», «Пучдемона — в тюрму!».

Мітингувальники вийшли у центр Мадрида, маніфест нараховував декілька тисяч учасників.

Фото: Reuters

Протестувальники у своїх гаслах висловили підтримку рішенню влади Іспанії застосувати статтю 155 конституції і провести в Каталонії дострокові вибори 21 грудня.

У акції також взяли участь відомі політики, зокрема, віце-секретар Народної партії Пабло Касадо, глава автономного співтовариства Мадрида Христина Сіфуентес.

27 жовтня Сенат Іспанії призупинив автономію Каталонії, застосувавши 155 статтю конституції, у регіоні вводиться пряме управління. Після цього Мадрид розпустив парламент та уряд Каталонії

Каталонський парламент 27 жовтня проголосував за резолюцію, яка формально декларує незалежність від Іспанії.

Іспанський прем’єр-міністр Маріано Рахой попросив Сенат Іспанії призупинити автономію Каталонії через невиконання конституційних обов’язків.

1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Повідомлялося, що поліція Іспанії застосувала гумові кулі проти прихильників незалежності Каталонії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖОбличчя Каталонії: «Так», «Ні» та інші варіанти відповідей на референдумі про незалежність.

«Найдовша Каталонська незалежність»: дві реальності однієї Іспанії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: