Станом на початок 2019 року майже половина українців не мала смартфона, але серед молоді таких менше 10%.

Про це свідчать результати опитування компанії Research & Branding Group.

Так, на початку року про наявність смартфона заявили 55% українців, тоді як в 2011 році таких було лише 7%, а в 2013-му — 11%.

«Наявність або відсутність в українців смартфона в більшій мірі обумовлена віком і практикою користування соцмережами, значно менше місцевістю проживання і практично не залежить від статі», — розповіли в компанії.

Серед молоді до 30 років смартфони мають 92% опитаних, а серед людей старше 60 років — 12%.

«Серед користувачів соцмереж мають смартфон 88%, а серед не користувачів — 19%. Серед міських жителів володіють смартфонами більше половини (58%), а серед сільських — трохи менше половини (48%)», — йдеться у результатах опитування.

Також зазначається, що більше половини власників смартфонів в Україні (57%) вже не уявляють свого життя без цього гаджету.

Опитування проводилося в період з 13 до 21 лютого 2019 року. Опитано 2001 респондента віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту та регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та м. Севастополь). Метод опитування — особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/- 2,2%.

У США дівчина викликала поліцію через те, що батько забрав у неї смартфон.

Поділитись: