Світ / США

У Массачусетсі відкрили магазини з марихуаною: першим її покупцем став місцевий мер

CBS
Світ/США/У Массачусетсі відкрили магазини з марихуаною: першим її покупцем став місцевий мер
Зберегти
Вигляд
В американському штаті Массачусетс відкрилися перші легальні магазини з продажу марихуани в рекреаційних цілях. Цей штат став першим на східному узбережжі країни, в якому офіційно дозволили продаж та вживання немедичного канабісу.

У місті Нортгемптон магазини з марихуаною відкрилися о 8 ранку 20 листопада. Першим покупцем канабісу став мер цього міста Девід Наркевич. Він сказав, що придбав марихуану «символічно», аби залишити це для історії.

За словами мера, у цьому штаті марихуану курять вже давно. Єдина зміна зараз — це те, що її вживання тепер регулюється законом.

Канабіс у штаті продаватимуть лише тим, кому виповнився 21 рік.

Попри те, що на федеральному рівні в США марихуана нелегальна, 33 штати легалізували медичне застосування рослини, а 10 — її особисте вживання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що Україні треба змінити в наркополітиці: думка організатора «Конопляного маршу»

Раніше у Канаді дозволили продаж марихуани в особистих цілях. Дорослим можуть продавати не більше 30 грамів, а вдома можна вирощувати не більше 4 кущів конопель. Так Канада стала другою країною у світі після Уругваю, яка повністю легалізувала марихуану. У кількох штатах США також дозволена марихуана в рекреаційних цілях, у понад 30 штатах дозволена з медичною метою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Марихуана для всіх: як працюватиме легалайз у Канаді

Більше про:
# марихуана
Пов`язані новини