У компанії Microsoft повідомили про нові кібератаки на європейські організації, які займаються питаннями демократії і прозорості виборів, та перебувають у контакті з урядовими чиновниками.

На офіційному сайті компанії зазначається, що до багатьох атак причетні хакери з угрупування Strontium, також відомого під назвами Fancy Bear, Sofacy, Pawn Storm, Sednit і Tsar Team, за яким стоїть Головне управління генштабу Міністерства оборони РФ.

Згідно з інформацією компанії, кібератак зазнали 104 облікові записи співробітників аналітичних центрів і некомерційних громадських організацій, розташованих у Бельгії, Франції, Німеччину, Польщі, Румунії та Сербії.

У Microsoft повідомили, що, зокрема, жертвами атак стали Німецьке товариство зовнішньої політики, а також європейське відділення Інституту Аспена та Німецького фонду Маршалла.

У відповідь на це корпорація пообіцяла розширити сервіс кібербезпеки Account Guard для 12 країн Європи, щоб захистити своїх клієнтів в політичному просторі від хакерських атак.

Щоб закрити прогалини в безпеці і захисті клієнтів від злому, сервіс Account Guard стане доступним у Німеччині, Франції, Іспанії, Швеції, Данії, Нідерландах, Фінляндії, Естонії, Латвії, Литві, Португалії та Словаччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кібератаки глобального масштабу: кого і чому атакували російські хакери

Нагадаємо, у жовтні минулого року Швейцарія порушила справу проти двох росіян, затриманих за спробу кібератаки на хімлабораторію.

Також у масштабних хакерських атаках РФ звинуватила Німеччина.

Крім того, стало відомо, що у Британії розглядають можливість кібератаки проти Росії у разі низки агресивних дій з боку Кремля.

/Марко Погуляєвський

Поділитись: