Економіка / Бізнес

У Мінінфраструктури очікують розраховують контракти з 4 американськими компаніями наступного року

Мінінфраструктури
Економіка/Бізнес/У Мінінфраструктури очікують розраховують контракти з 4 американськими компаніями наступного року
Зберегти
Вигляд
Міністерство інфраструктури України сподівається підписати 4 інфраструктурні контракти з американськими компаніями за підсумками візиту торговельної місії США в Україні.

«Я вірю, що наступного року ми матимемо не тільки Ryanair, General Electric, але і багато інших компаній. Я буду дуже щасливий, коли за результатами цього заходу, всі ті 4 компанії, які представлені в інфраструктурній панелі, підпишуть як мінімум 4 контракти з Україною наступного року», — повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян за підсумками зустрічі з представниками американської торговельної місії.

Зокрема, мова йде про модернізацію української залізниці та мережі пеортів.

Зазначимо, що 29 жовтня до України прибули представники 12 великих американських компаній в рамках першої американської торговельної місії. Мета місії — пошук можливостей для інвестування в українську економіку. В уряді зазначили, що представники місій планують взяти участь в приватизації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Чому Центренерго продадуть у 2018 році

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 22 заводи на продаж: що треба знати про «велику приватизацію»

Пов`язані новини