У Міністерстві інфраструктури заявили, що зараз працюють над відновленням міжнародного авіасполучення з 15 червня на «найбільш популярні напрямки».

Про це міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив в ефірі «Сніданку з 1+1».

«З 15 червня почнемо відновлювати регулярне міжнародне авіасполучення, але кількість країн, які будуть відкриті, — буде обмежено», — зазначив Криклій.

Він додав, що передусім працюють над відновленням авіасполучення з Туреччиною, Грецією, Кіпром, Чорногорією, Хорватією та Грузією. Міністр пообіцяв, що точні дані у відомстві повідомлять протягом тижня.

«Поки ми не говоримо (про відновлення авіасполучення — ред.) з Італією та Іспанією через епідеміологічну ситуацію в цих країнах», — додав Криклій.

За його словами, міжнародні напрямки відкривають за двома умовами: якщо країна погоджується приймати українців, а Україна — громадян цієї держави, та сприятлива епідеміологічна ситуація за кордоном.

Крім того, Криклій зазначив, що з 15 червня мають відновити і міжнародне, і внутрішнє авіасполучення, але у міністерстві працюють над тим, щоб внутрішнє відновити раніше.

В Україні з початку епідемії коронавірус підтвердили у 24 012 людей. З них 718 померли від ускладнень та 9 690 одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: