У Первомайське РУВС Мінська надійшла заява від правовласника товарного знака «BELSAT» про систематичне порушення його виняткових прав на об'єкт інтелектуальної власності

У Мінському офісі польського телеканалу «Белсат» пройшли обшуки. Правоохоронці вилучили комп'ютери, системні блоки та навіть ролети та книги.

Про це повідомляється на сайті телеканалу.

«В програмний офіс біля станції метро «Академія наук» прийшли міліціонери з приписом прокуратури. В офісі знаходився журналіст Алесь Любенчук. Тепер його телефон вимкнений», — йдеться в повідомленні.

Як повідомили у білоруській міліції, обшуки пов’язані з тим, що у Первомайське РУВС Мінська надійшла заява від правовласника товарного знака «BELSAT» про «систематичне порушення його виняткових прав на об'єкт інтелектуальної власності», передає Sputnik.

Зазначимо, що телеканал «Белсат» активно висвітлював серію вуличних акцій «марші недармоїдів», які в лютому-березні проходили в Мінську і регіонах Білорусі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Волі у Білорусі: акції протесту і масові затримання у Мінську.

Журналісти каналу неодноразово затримувалися в ході цих акцій співробітниками міліції за порушення закону «Про ЗМІ» в частині, яка забороняє роботу іноземним журналістам на території республіки без акредитації.

В кінці 2016 року МЗС Польщі оголосив, що скорочує фінансування «Белсату».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дармоїди» проти Лукашенка: що відбувається в Білорусі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: