У Міністерстві освіти та науки України закликали учнів шкіл віком 14 років і старше своєчасно оформити ID-картки. Паспорт потрібний школярам для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, а також учням 9-тих класів, які планують отримувати неповну вищу освіту.

«МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів», — заявили у відомстві.

Також прес-служба МОН пояснила, що ця вимога не поширюється лише на представників таких категорій, як особи, які, проживаючи на окупованій території, не мали можливості отримати паспорт, а також іноземці і ті, хто звернувся до України за захистом.

Міністерство наголосило, що свідоцтво про народження не є документом, що посвідчує особу і за ним вступати зможуть лише ті учні, яким виповниться 14 років після 1 травня.

Нагадаємо, у 2018 році Міністерство освіти та науки надало доступ 135 навчальним закладам до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету — це майже вдвічі більше, ніж у 2017-му.

Раніше МОН відкрило конкурс до Нацагентства з питань освіти: серед учасників мають бути студенти та працедавці.

/Лев Коротаєвський

Поділитись: