У Міністерстві освіти та науки планують реформувати дошкільну освіту відповідно до вимог Нової української школи.

Про це повідомили під час пресконференції в МОН.

«Базовий компонент дошкільної освіти був прийнятий у 2012 році, а базовий стандарт початкової освіти — у 2018. Є відмінності, будемо працювати над тим, щоб базовий компонент відповідав стандартам початкової освіти», — сказала заступниця міністерки освіти Любомира Мандзій.

За словами заступниці, для цього міністерство буде розвивати мережу дитячих садочків та підвищувати кваліфікацію вихователів.

Також у Міносвіти планують прописати в базовому компоненті нові навички, які повинні отримати діти після садочку.

«Ми хочемо, щоб дитина, яка піде в перший клас Нової української школи, вже могла мати достатній емоційний інтелект відповідно до віку, вміла працювати в групі та комунікувати з однолітками», — додала очільниця МОН Ганна Новосад.

Нагадаємо, 29 серпня Верховна Рада України призначила міністеркою освіти та науки Ганну Новосад. До того посаду займала Лілія Гриневич.

Ганна Новосад з 2014 року працювала в Міністерстві освіти й науки України: радницею міністра, колишнього президента Могилянки Сергія Квіта, очільницею управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН і генеральною директоркою директорату стратегічного планування та європейської інтеграції міністерства за Лілії Гриневич. 

Бакалавр політології Києво-Могилянської академії (2011), магістр європейських студій Маастрихтського університету, Нідерланди (2013).

Поділитись: