У лікарню Москви з важкою травмою госпіталізували президента-утікача Віктора Януковича. Про це Громадському повідомив один з його адвокатів Олександр Горошинський.

«Я зустрівся з ним у лікарні. Діагноз точно сказати не можу, це буде некоректно. Але травма досить важка і він не може рухатися», — сказав адвокат та додав, що Янукович досі станом на 18 листопада перебуває у лікарні.

Раніше низка російських ЗМІ з посиланням на власні джерела в екстрених службах та серед медиків повідомила, що Януковича доставили до клініки імені Скліфосовського.

Видання «Комсомольськая правда» з посиланням на джерело серед чергових лікарів клініки Скліфосовського повідомило, що Януковича госпіталізували в нерухомому стані з підозрою на серйозну травму хребта та коліна.

Також видання повідомило, що Янукович дістав травму під час гри у теніс на підмосковному корті — звідти екс-президента вивезли на кареті швидкої. Крім того, джерело «КП» додало, що Януковича супроводжували кілька людей, і на деякий час у блоці лікарні обмежили доступ відвідувачам.

Водночас ресурс «360» з посиланням на екстрені служби заявив, що Януковича відпустили за годину після госпіталізації.

Наголосимо, що Янукович має виступати з останнім словом у суді у справі про державну зраду. Суд призначив для цього день 19 листопада (понеділок). Поважними причинами неявки екс-президента можуть бути: утримання під вартою, відрядження, смерть родичів або тяжка хвороба.

Як повідомив Громадському адвокат Горошинський, через цю травму Янукович на суді виступати не буде.

Раніше на судових дебатах адвокати намагалися переконати суд у тому, що Янукович утік внаслідок «державного перевороту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якби була можливість довічного, ми б вимагали довічне»: прокурор про справу щодо держзради Януковича

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile