У Москві суд скасував рішення про видворення журналіста «Новой газеты» Алі Феруза

24 січня, 2018 17:40
default/У Москві суд скасував рішення про видворення журналіста «Новой газеты» Алі Феруза
Зберегти
Вигляд
Верховний суд Російської Федерації скасування рішення про видворення журналіста «Новой газеты» Алі Феруза з території РФ.

Верховний суд Російської Федерації скасування рішення про видворення журналіста «Новой газеты» Алі Феруза з території РФ.

Про це йдеться у постанові суду.

Раніше журналіст Худоберді Нурматов, що відомий під іменем Алі Феруз, був визнаний винним в адміністративному правопорушенні. Йому призначили штрав в 5 тисяч рублів та видворення за межі Росії.

Однак тепер постанову Басманного суду було змінено, а «виконання акту про видворення призупинене на основі рішення Європейського суду з прав людини». Такий захід застосовуватиметься поки триватиме судовий розгляд справи.
Таким чином справа Феруза направлена на новий розгляд.

Росія намагалася депортувати Феруза в Узбекистан, де його катували. Після ухвалення суду щодо депортації Феруз спробував накласти на себе руки.

8 серпня суддя Московського міськсуду призупинила рішення про його депортацію. За місяць Басманний районний суд Москви відклав розгляд позову Алі Феруза до МВС Росії за відмову надати йому тимчасовий притулок.

ЧИТАЙТЕ: Чому Росія хоче депортувати журналіста «Новой газеты» в Узбекистан.

Більше про:
# Алі Феруз
Пов`язані новини