Керівництво Міністерства охорони здоров’я запропонувало написати заяви за власним бажанням генеральній директорці Директорату медичних послуг Оксані Сухоруковій та генеральній директорці Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірині Литовченко.

Про це повідомляють джерела hromadske в Міністерстві охорони здоров’я.

Їм обом пояснили, що нова команда керівництва має «розбіжності в баченні» з вказаними керівниками, і люди, які мають власну професійну обґрунтовану позицію щодо провадження реформи й розробки політик, в міністерстві не потрібні. Так стверджує співрозмовник hromadske, який говорив на правах анонімності.

Джерело наголошує на абсурдності формулювання претензій, оскільки новопризначена очільниця МОЗ Зоряна Скалецька заявила, що продовження трансформації системи охорони здоров’я — пріоритет і консолідована позиція президента України, Верховної Ради та уряду, відтак складно уявити, які можуть бути розбіжності з людьми, які розпочали та готують продовження змін. 

Раніше деякі ЗМІ поширили новину, що нова керівниця Міністерства охорони здоров’я Зоряна Скалецька вирішила провести масштабний аудит і перевірку ефективності роботи співробітників і нібито через це керівники директоратів, департаментів та управлінь, яких призначила Уляна Супрун, планують написати заяви на звільнення, щоб у такий спосіб уникнути перевірок. Джерело hromadske спростовує цю інформацію і каже, що зазначеної «перевірки» ніхто не проводив і співробітникам міністерства взагалі невідомо, чи звертались журналісти таких видань із відповідними запитами на підтвердження чи спростування інформації.

hromadske намагається отримати офіційний коментар від МОЗ.

Поділитись: