Запуск автоматичної фото і відеофіксації порушень ПДР по Україні запланований на 1 травня, хоча його відтермінування через карантин цілком можливе.

Про це у Facebook повідомив директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

«МВС України нагадує… авто- фото- відеофіксацію порушень ПДР і розсилку повідомлень про це поки що ніхто не скасовував. Вони мають запрацювати з 1 травня. Хоча можливе і відтермінування у зв’язку із карантином», — написав він.

Шевченко також поділився фото однієї зі встановлених нових камер у Київській області на виїзді у бік Житомира, на 44 км траси міжнародного значення Київ — Чоп.

Зазначимо, з 1 травня 2020 року планують запустити у штатному режимі роботу системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері гарантування безпеки дорожнього руху в Києві та в Київській області, щоб за п'ять років вдвічі знизити смертність на дорогах.

За перевищення швидкості водіями більш ніж на 20 км/год передбачений штраф у розмірі 255 гривень, а за перевищення більш як на 50 км/год доведеться заплатити штраф у 510 гривень.

Нагадаємо, 12 березня на вулицях Києва встановили 20 камер системи автоматичної фото- й відеофіксації порушень дорожнього руху.

Поділитись: