Комендантську годину можуть запровадити в західних областях України, аби запобігти поширенню коронавірусу. Сформувати повний перелік таких регіонів можуть до ранку 11 квітня.

Про це в ефірі hromadske повідомив радник міністра внутрішніх справ України Юрій Тандіт.

За його словами, пропозиції ввести комендантську годину нині є на Закарпатті, частково у Львівській, Волинській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Повний перелік областей у МВС обіцяють оприлюднити згодом. Радник також зазначив, що «ситуація змінюється».

«Обмеження будемо ухвалювати. Думаю, вранці буде офіційна заява Нацполіції. І по західних регіонах, де оголошується комендантська година, також буде відповідна заява», — сказав радник міністра.

Він зазначив, що правоохоронці за порушення обмежень будуть спочатку попереджати людей. Штрафуватимуть лише при багаторазових порушеннях.

Також Тандіт каже, що наразі Нацполіція узгоджує з владою на місцях, особливо на Західній Україні, подальші дії на ці та наступні вихідні, під час яких християни святкуватимуть Великдень.

Зазначимо, 10 квітня мер Києва Віталій Кличко запевнив, що у столиці не буде комендантської години.

Нагадаємо, задля запобігання поширенню коронавірусу у Волинській та Закарпатській областях заборонили на вихідних виходити на вулицю.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: