Мер Києва Віталій Кличко запевнив, що у столиці не буде комендантської години.

Про це він написав у Facebook.

«Друзі! У Києві не запроваджуватимуть комендантську годину, як у деяких регіонах України. Це — не в компетенції місцевої влади», — наголосив він.

Мер додав, що цими вихідними правоохоронці нестимуть посилену службу у місті і слідкуватимуть за дотриманням обмежень. Раніше про це hromadske розповіли у КМДА.

Кличко вчергове закликав киян дотримуватися правил карантину і озвучив останні дані щодо протоколів за порушення — 705 адмінпротоколів, за деякими з яких суди вже стягнули 130 тисяч гривень штрафів (тобто щонайбільше оштрафували 8 людей, бо мінімальний штраф — 17 тисяч).

Раніше Кличко повідомив, що міська комісія з надзвичайних ситуацій вирішила запровадити примусовий карантин у місцях, які є осередками найбільшого розповсюдження коронавірусу у місті.

Водночас у Київській області вводять додаткові обмеження на вихідні, зокрема пересування людей у громадських місцях, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Нагадаємо, задля запобігання поширенню коронавірусу у Волинській та Закарпатській областях заборонили на вихідних виходити на вулицю.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: