Задля запобігання поширенню коронавірусу у Волинській та Закарпатській областях заборонили на вихідних виходити на вулицю.

Як повідомляє Волинська ОДА, з 11 квітня у вихідні дні вводиться режим максимального обмеження пересування.

З 13:00 суботи до 6:00 понеділка мешканців області просять не виходити з дому та придбати продукти й ліки завчасно.

Додаткові обмеження вводять через епідеміологічну ситуацію в регіоні. Станом на ранок 10 квітня у Волинській області 41 хворий на COVID-19.

Про посилення обмежень на пересування повідомив і глава Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Так, з 13:00 11 квітня до 6:00 13 квітня жителі області мають залишатися вдома і не виходити на вулицю. Глава ОДА наголосив, якщо не вводити додаткових обмежень для боротьби з коронавірусом — карантин можуть продовжити до вересня.

За словами Гетманенка, вихідними правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі.

«Штрафів від 17 тисяч гривень порушникам карантину уникнути не вдасться», — зазначив очільник області.

Раніше у Чернівецькій області також заборонили на вихідних виходити на вулицю.

Оновлено: у Міністерстві внутрішніх справ зазначили, що введення комендантської години можливе під час надзвичайного стану, якого в Україні немає. Тож заборона громадянам виходити з дому має виключно рекомендаційний характер.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 10 квітня Україні коронавірусну хворобу лабораторно підтвердили у 2203 людей, з них 69 пацієнтів померли, 61 — одужав. 

Поділитись: