У Міністерстві внутрішніх справ розповіли, з яких областей 45 українців, яких евакуювали з Уханя, епіцентру поширення китайського коронавірусу.

Про це на брифінгу повідомив речник МВС Артем Шевченко, передає «Українська правда».

«Кривий Ріг, Полтавська, Харківська, Київська, Миколаївська, Кіровоградська, місто Київ, Львівська, Волинська, Дніпропетровська, Вінницька, Хмельницька, Донецька, Житомирська, Запорізька, Закарпатська та Одеська області», — сказав він.

Речник додав, що наймолодший хлопець, 2012 року народження, з Маріуполя. В уряді нагадали, що загалом з Китаю повернулись 45 українців.

«Серед них сім’я з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти. Крім цього, після 2-тижневої обсервації додому до своїх країн також повернуться 27 іноземців», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, автобуси з евакуйованими прибули до медцентру в селищі Нові Санжари на Полтавщині, хоча місцеві намагалися зашкодити, зокрема палили багаття посеред дороги й кидали каміння. В декількох автобусах розбили скло. 

Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp з евакуйованими з китайського міста Ухань українцями та іноземцями зранку 20 лютого приземлився у Харкові. На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. Зазначається, що всі здорові та без симптомів коронавірусу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile