Війна

У МЗС Росії допустили «інші опції» врегулювання ситуації на Донбасі, окрім Мінських угод

20 липня, 2018 23:19
Війна/У МЗС Росії допустили «інші опції» врегулювання ситуації на Донбасі, окрім Мінських угод
Зберегти
Вигляд
У Міністерстві закордонних справ Росії допустили, що ситуацію на Донбасі можна врегулювати не виконанням Мінських угод, а за допомогою «інших опцій».

У Міністерстві закордонних справ Росії допустили, що ситуацію на Донбасі можна врегулювати не виконанням Мінських угод, а за допомогою «інших опцій».

Про це повідомила речниця МЗС Росії Марія Захарова у Facebook.

«Bloomberg опублікував інформацію про те, що (президент РФ — ред.) Володимир Путін нібито запропонував (президенту США — ред.) Дональду Трампу розглянути ідею референдуму щодо статусу Донбасу. Посипалися питання», — написала вона.

Речниця російського відомств зазначила, що не в її компетенції коментувати зміст переговорів на найвищому рівні.

«Але що можу сказати. Якщо «міжнародне співтовариство» і в першу чергу США не змогли змусити Київ виконувати Мінські угоди, тоді можна обговорити інші опції врегулювання внутрішньоукраїнської кризи», — наголосила Захарова.

19 липня агентство Bloomberg з посиланням на джерела повідомило, що президент РФ Володимир Путін на зустрічі з президентом США в Гельсінкі 16 липня запропонував Дональду Трампу провести референдум на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Посол Росії у США підтвердив, що Путін обговорював з Трампом«пропозиції щодо врегулювання ситуації в Донбасі».

В МЗС України категорично відкинули ідею про референдум на окупованому Донбасі.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що ніхто не вірить у можливість вільного волевиявлення на Донбасі в умовах окупації РФ.

Пов`язані новини