УКРАЇНА

У НАБУ створять окремий підрозділ для розслідування корупції в Міноборони

17 жовтня, 2017 21:20
УКРАЇНА/У НАБУ створять окремий підрозділ для розслідування корупції в Міноборони
Зберегти
Вигляд
У Національному антикорупційному бюро України створять спеціальний підрозділ, детективи якого розслідуватимуть факти корупції у Міністерстві оборони.

У Національному антикорупційному бюро України створять спеціальний підрозділ, детективи якого розслідуватимуть факти корупції у Міністерстві оборони.

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник, передає УНІАН.

Він зазначив, що, окрім справи щодо корупційних схем в оборонному відомстві за участю заступника міністра та інших високопосадовців, по «Міноборони у нас вже є інші справи».

«Ми зараз завершили комплектування підрозділу детективів, і у нас буде окремий сектор, який буде займатися саме Міноборони. Це величезний бюджет, найбільший бюджет в державі, і тому без нашої уваги там не обійдеться», — сказав він.
Ситник зауважив, що справа щодо корупційних схем в Міноборони розслідувалася тривалий час.

«Прокуратура повністю погодилася з усіма доводами детективів, погодила підозри, і зараз ми маємо цей результат», — зазначив він.

Нагадаємо, 11 жовтня детективи НАБУ затримали чотирьох осіб у справі про корупційні схеми із закупівлею палива для армії.  

Двом високопосадовцям Міністерства оборони вручили підозру — Ігорові Павловському й директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Володимирові Гулєвичу.

За інформацією НАБУ, чиновники Міноборони завдали Україні збитків майже на 150 мільйонів гривень через корупційні схеми із закупівлею палива для армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про затриманих високопосадовців Міноборони.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини