Нафтогаз повідомив, що через заборгованість компаній «Одеська ТЕЦ» та «Теплопостачання міста Одеси» за газ, місту не постачатимуть газу для потреб централізованого опалення восени та взимку.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Там нарахували, що загальний розмір заборгованості двох тепло генеруючих компаній складає 1,7 мільярда гривень. Відповідно до договору про реструктуризацію заборгованості перед Нафтогазом, тепловиробники для отримання газу на час опалювального сезону мають погасити щонайменше 90% своєї заборгованості.

Компанії «Одеська ТЕЦ» для отримання газу на час опалювального сезону потрібно заплатити ще щонайменше 161 мільйона гривень, а компанії «Теплопостачання міста Одеси» — 222,4 мільйона гривень.

«Нафтогаз закликає Фонд державного майна, що здійснює управління Одеською ТЕЦ, а також місцеві органи влади вжити невідкладних та дієвих заходів для виконання теплопостачальними підприємствами міста вимог Положення про ПСО та умов укладених з компанією договорів. Нафтогаз також нагадує, що минулого опалювального сезону саме активні дії представників місцевої влади дозволили уникнути відключення тепла в оселях одеситів», — повідомили у Нафтогазі.

Раніше у Нафтогазі повідомляли про можливий зрив опалювального сезону у Смілі та у двох містах на Львівщині.

Нагадаємо, що на початку минулого опалювального сезону у низці міст України виникли проблеми з отриманням газу для опалення будинків від Нафтогазу. Зокрема, Нафтогаз відмовлявся постачати газ через значні борги комунальних підприємств за газ.

У справу втрутився президент Петро Порошенко, який заявив, що «крутити вентиль — це не є справа президента». Він дав місцевій владі декілька годин на те, аби дати опалення у місті.

Поділитись: