У Нафтогазі переконують, що посаду виконавчого директора компанії, яку наразі обіймає Юрій Вітренко, скорочують для «оптимізації внутрішньої організаційної структури» та «усунення дублювання функцій». Раніше Вітренко повідомив, що фактично його звільняють з роботи.

Про причини скорочення Нафтогаз пояснив у своїй відповіді на запит DW.

«У рамках трансформації група Нафтогаз оптимізує внутрішню організаційну структуру, функціонал та обов'язки між підрозділами», — кажуть у компанії.

Там пояснюють, що трансформація усуває дублювання функцій, спрощує взаємодію підрозділів та вибудовує структуру, яка підвищить ефективність.

«Зокрема, вже реструктуровано низку функцій дивізіону Інтегрований газ, довгострокового планування, ринкових досліджень та довгострокового прогнозування, корпоративних комунікацій, загального операційного керівництва тощо. Аналогічно буде реструктуровано функціонал виконавчого директора групи Нафтогаз», — вказано у відповіді на запит.

У компанії нагадали також про призначення виконавчого директора з трансформації Отто Ватерландера, який тепер відповідає за операційні та трансформаційні процеси, зокрема, за впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізації крос-функціональних процесів та розробки баз даних процесів. Зазначається, що інформацію про призначення Ватерландера оприлюднили 8 травня.

13 травня виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко заявив, що його посаду у компанії скорочують.

«Мене тільки що формально попередили, що мою посаду скорочують, і це означає, що через два місяці мене звільнять з Нафтогазу», — написав Вітренко.

Він вважає, що його звільнення пов’язане з тим, що «зараз не є пріоритетом боротьба проти російської агресії, зокрема ефективний захист інтересів України у відносинах з Газпромом».

Вітренко також вважає, що рішення про скорочення його посади ухвалював голова правління Андрій Коболєв.

Поділитись: